Зливав Москві секретну інформацію: стали відомі нові деталі затримання ексглави управління СБУ у Криму Кулініча

Новини

У Службі безпеки України заявили, що ексглава управління СБУ у Криму Олег Кулініч працював на країну-агресорку Росію. Зокрема, він доповідав до Москви секретну інформацію щодо ситуації в Україні та в спецслужбі.

Наразі СБУ зібрала беззаперечні докази цих звинувачень. Про це повідомив в.о. голови СБУ Василь Малюк в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Було проведено безпрецедентну філігранну розробку та подальшу реалізацію, здійснено агентурно-технічне проникнення до лав ФСБ. Ми видобули всі файли, де він реально доповідав до Москви інформацію, зокрема секретну, про ситуацію в нашій країні, в службі, як вони намагалися впливати на різні процеси”, – розповів він.

Малюк додав, що наразі не може розголошувати інші деталі, оскільки слідство ще триває.

Крім того, в.о. голови СБУ розповів, що служба наразі самоочищується, що дуже важливо в нинішніх умовах. Він пояснив, що якщо зараз не виявити всіх “щурів”, то всі подальші спецоперації стосовно ворога приречені на провал.

Малюк уточнив, що з цією метою повністю переформатували підрозділ внутрішньої безпеки повністю. Наразі він виконує саме контррозвідувальні завдання.

Зазначимо, що Кулініча затримали у липні нинішнього року. Його підозрюють у державній зраді.

Оцените статью
Добавить комментарий