Війська РФ в Україні перейшли в оборону: розвідка Британії назвала причини та дала прогноз

Новини

Упродовж останніх шести тижнів російські сухопутні війська явно перейшли до довгострокової оборони на більшості ділянок лінії фронту в Україні. Ймовірно, це пов’язано з реалістичною оцінкою того, що сильно недоукомплектовані, погано навчені сили окупантів наразі здатні лише на такі операції.

Про це йдеться в аналітичному зведенні міністерства оборони Британії. Водночас наголошується, що навіть якщо Росії вдасться зміцнити довгострокові оборонні рубежі в Україні, її оперативний задум залишиться вразливим.

У британській розвідці вважають, що для того, щоб повернути собі ініціативу, окупантам потрібно буде відновити якісніші, мобільніші сили, здатні динамічно протистояти українським проривам та проводити власні великомасштабні наступальні операції.

Зазначається також, що Росія, напевно, поповнила деякі свої підрозділи на захід від Дніпра мобілізованими резервістами. Однак це відбувається за вкрай низького рівня укомплектованості.

У зведенні вказали, що у вересні 2022 року російські офіцери описували роти в Херсонському секторі як такі, що складаються з шести-восьми осіб кожна, тоді як мають розгортатися у складі близько 100 осіб.

Нагадаємо: напередодні в Генштабі ЗСУ повідомили, що російські окупанти стали дедалі частіше дезертирувати і здаватися в полон Силам оборони України. Причиною тому є незадовільний стан їхньої військової техніки, оскільки значна частина озброєння та військової техніки, спрямованої окупантами на Донецький та Новопавлівський напрямки, обмежено придатна або повністю непридатна до бойового застосування. Зокрема це зняті з тривалого зберігання танки Т-62.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий