“Ти не знаєш, що таке війна”: Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної харків’янки, який дитина писала під обстрілами

Новини

Зірка Голлівуду Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної Єви Скалецької з Харкова, який школярка написала під нещадними російськими обстрілами. Записи дитини видали книжкою, яка отримала назву “Ти не знаєш, що таке війна” (You Don’t Know What War Is).

Видавництвом щоденника займалися британці, яких розчулила історія харків’янки. Про це йдеться на сайті видавництва Bloomsbury(щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Книгу презентували 25 жовтня. Для цієї події в Великій Британії та Ірландії був організований помпезний захід, де Єва Скалецька дала кілька інтерв’ю на радіо та друкованим ЗМІ, розповідаючи про жахи, які пережила до евакуації з рідного міста.
''Ти не знаєш, що таке війна'': Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної харків'янки, який дитина писала під обстрілами
З України школярка з бабусею виїхали до Європи, а згодом оселилася в Дубліні, Ірландія. Її щоденник представили на семисторонньому аукціоні в червні цього року, де Bloomsbury виграло право на створення друкованих примірників.

Історія маленької українки так вразила Кіру Найтлі, що вона вирішила озвучити описані в книзі думки дитини.
''Ти не знаєш, що таке війна'': Кіра Найтлі озвучила щоденник 12-річної харків'янки, який дитина писала під обстрілами
“Книга “Ви не знаєте, що таке війна” справила на мене враження. Це неймовірно важлива історія, яка є водночас потужною і глибоко зворушливою. Для мене велика честь бути частиною цієї публікації, розповідаючи надзвичайну історію натхнення та хоробрості Єви”, – сказала англійська акторка.

У Великій Британії книгу порівняли з щоденником Анни Франк за її потужне розуміння того, що таке конфлікт очима дитини.

Оцените статью
Добавить комментарий