“Сильний документ”: Зеленський заявив про підписання безпекової угоди зі ще однією країною

Новини

Гельсінкі надаватиме довгострокову військову й фінансову допомогу, а також поглиблюватиме співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній галузях та в галузі реформ.

Президент України Володимир Зеленський та лідер Фінляндії Александр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.

Про це Зеленський повідомив у своєму Telegram.

“Сьогодні ми з президентом Фінляндії Александром Стуббом підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку. Сильний документ, який засвідчує готовність Фінляндії й надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії”, – написав він.

За словами президента, Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу, а також поглиблюватиме співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній галузях та в галузі реформ.

“Допомагатиме Україні відбудовувати енергетичний сектор, оцінювати екологічні збитки, посилювати захист кордону та критичної інфраструктури, а також лікуватиме українських військових. Дякую Фінляндії за підтримку України і нашого народу! Дякую за допомогу!” – додав Зеленський.

Rate article