Ракети “Кинджал”: експерт насторожив заявою про російські винищувачі МіГ-31 у небі

Новини

Російські пропагандисти продовжують розповідати про підготовку до застосування “брудної” бомби. Насторожує, що при цьому у небі кружляють носії російських ракет Х-47м “Кинджал” – надзвукові винищувачі МіГ-31. unian.ua

Побоювання цим фактом висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“За словами пропагандистів, вже створено муляж ОТРК “Іскандер”, який нібито Україна планує “збити” над Чорнобильською зоною… Мене зараз насторожує те, що в повітряному просторі кружляють МіГ-31, які є носіями Х-47М. Річ у тім, що Х-47М “Кинджал” є авіаційної версією “Іскандер” з низкою відмінностей, не фахівцеві на перший погляд навіть не кидаються в очі. І це наштовхує на думку – невже вони і справді цього разу зважаться так далеко зайти?” – задався експерт питанням.

Коваленко впевнений, що у будь-якому випадку застосування даної зброї викличе відповідну реакцію не просто міжнародного співтовариства, а НАТО.

“Адже “брудна” бомба матиме ефект і на Європу. Цікаво, Росія, яка програє по всіх фронтах Україні, готова воювати ще й з НАТО? Мені здається – ні. А тому, їм слід було заткнутися і імітувати те, що вони запобігли катастрофу, яку самі і вигадали. В іншому випадку, це буде останній припадок шизофренії, який собі зможе дозволити путінський режим. І це в Кремлі, до речі, теж прекрасно розуміють. Але продовжують ковзати по дуже тонкому льоду”, – додав експерт.

Російські ракети Х-47М “Кинджал”

Х-47м “Кинджал” – гіперзвукова аеробалістична ракета.

Її швидкість після скидання перевищує швидкість звуку в 10 разів.

Здатна маневрувати на всій траєкторії польоту, а також вражати як стаціонарні об’єкти, так і надводні кораблі.

Росія кілька разів використовувала “кинджали” для ударів по Україні. Зокрема, 18 березня вдарила по Івано-Франківській області, 9 травня – по Одеській області, 7 серпня – по території Вінницької області.

Оцените статью
Добавить комментарий