Путін дав “сигнал”: у Південній Кореї пояснили, чому не надають Україні військової допомоги

Новини

Південна Корея не надала Україні летальної зброї після того, як президент Росії Володимир Путін пригрозив їй руйнуванням двосторонніх відносин. У Сеулі прагнуть підтримувати “мирні, добрі” відносини з усіма країнами світу.

Про це заявив президент Південної Кореї Юн Сук Йоль 28 жовтня, передає Reuters. “Ми солідарні з міжнародним співтовариством у мирній гуманітарній допомозі Україні й не надали жодної летальної зброї, але це в будь-якому випадку питання нашого суверенітету”, – сказав він.

Як зазначає агентство, Південна Корея, союзник США, відмовилася надавати Україні летальну зброю, пояснюючи це бажанням уникнути протидії з РФ як з економічних причин, так і через вплив, який Москва може чинити на Північну Корею.

“Ми докладаємо зусиль для підтримки мирних, добрих відносин із усіма країнами світу, включаючи Росію”, – заявив у п’ятницю Юн.

Нагадаємо, на Валдайському форумі Путін усю провину за вторгнення Росії в Україну поклав на Захід. Він заявив, що завдяки війні РФ має “величезні придбання”.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий