Путін боїться повторити долю іранського генерала Сулеймані: висловив публічне обурення

Новини

Ймовірно, Путін не зважиться поїхати на саміт G20 в Індонезії, хоч казав, що ще “подумає”. Однак це вказує той факт, що російський диктатор публічно обурився через вбивство іранського генерала Касема Сулеймані.

Свою думку висловив політтехнолог Михайло Шейтельман. top.politeka.net

Так, за словами політтехнолога, Путін згадав іранського генерала Сулеймані більш ніж за 2 роки після його смерті. Сулейман вважає головним архітектором війни у ​​Сирії. Кажуть, саме він переконав Росію втрутитись у неї, що змінило розклад сил усередині країни.

“Путіна обурило те, що нібито Сулеймана як “державного діяча” було вбито на території третьої країни. Однак його це розлютило чомусь тільки зараз”, – зауважив Шейтельман.

“Це саме ті дві причини, чому він не поїде на G20. Особливо після того, як Латвія, Естонія та Польща визнали Росію країною-спонсором тероризму. Він розуміє, що Блінкен також це може зробити на саміті і попросити видати їм Путіна”, – зазначив Шейтельман.

Наказ про ліквідацію іранського генерала Касема Сулеймані особисто віддав тодішній президент США Дональд Трамп. У ніч на 3 січня 2020 р. Сполучені Штати завдали ракетного удару в Багдаді, яким убили іранського генерала і заступника голови іракського ополчення шиїта Абу Махді аль-Мухандиса.

Оцените статью
Добавить комментарий