Окупанти викинули тіла людей, як дрова: На Харківщині знайшли ще одне поховання українських захисників (фото)

Новини

На визволеній від російських окупантів території Харківщини правоохоронці розпочали ексгумацію на місці масового поховання українських військових. Захисники України загинули у квітні під час відступу. Про це на своїй сторінці у Facebook 26 жовтня повідомив очільник Головного управління Національної поліції України у Харківській області Володимир Тимошко, передають Патріоти України.

Працівники поліції та прокуратури почали працювати на місці ще одного виявленого поховання. Тимошко розповів, що, за словами місцевих жителів, ворожі російські війська збирали тіла загиблих українських військових у дві вантажівки, а на кладовищі скинули в одну яму.

“Як дрова. Не зробили жодної позначки про поховання. Селяни самостійно на Пасху поставили хрести й доглядали за могилою як могли”, – написав він.

Через зливу правоохоронці вилучили лише три тіла, а усього, за попередніми даними, там поховано близько 17 військовослужбовців.

“Слідчі дії триватимуть кілька днів. Ми обов’язково встановимо імена наших захисників. І обов’язково поховаємо їх по-людськи. Пам’ятаємо про кожного!” – додав Тимошко.

Оцените статью
Добавить комментарий