Нацгвардійці на Донеччині знищили дві групи “вагнерівців”, які були сформовані з колишніх російських в’язнів

Новини

У Донецькій області на Бахмутському напрямку захисники України знищили дві групи найманців ПВК Вагнера, майже усі з них колишні в’язні, завербовані на війну в Україну. Ще два окупанта потрапили в полон.

Про це у четвер, 27 жовтня, розповів т. в. о. директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України Микола Уршалович, повідомили на сайті МВС. За його словами, це трапилося 23 та 24 жовтня.

Уршалович зазначив, що “вагнерівці” під прикриттям артилерії здійснювали наступальні дії на позиції нацгвардійців.

“Але ці “джентльмени удачі” не врахували, що бійці бригади оперативного призначення імені Героя України Сергія Михальчука мають дещо інші погляди на перевиховання окупантів з поганих в хороших”, – сказав він.

Тому, за його словами, ці групи було знищено, а двох осіб захоплено в полон. Ліквідовані загарбники в Росії були засуджені за тяжкі злочини (розбійні напади та вбивства). Вони уклали шестимісячний контракт з ПВК Вагнера та опинилися на війні в Україні.

Зазначимо, що засновник ПВК Вагнера, “кухар Путіна” Євген Пригожин, почав влаштовувати турне російськими зонами ще влітку, де закликав ув’язнених приєднатися до лав окупантів, а у вересні цим уже зайнялося міноборони РФ. Причому на війну проти України вербують усіх – навіть відморожених убивць. Ув’язненим пропонують контракт на пів року, зарплату й помилування.

Оцените статью
Добавить комментарий