“Мати дала тобі все!”: син зрадниці Повалій влаштував прочухана Сосєдову, який назвав його “зомбованим”

Новини

У розмові з пропагандистами Сергій Сосєдов заявив, що йому шкода Дениса Повалія, який нібито з власної волі переїхав до Іспанії за підтримки матері.

Як повідомляє Politeka.netДенис Повалій , син співачки-запроданки Таїсії Повалій, яка незважаючи на війну в Україні продовжує виступати в Росії, підтримуючи таким чином вбивства мирних українських мешканців, відреагував на критику музичного російського критика Сергія Сосєдова. Скріншоти з’явилися у його Instagram-stories.

У розмові з пропагандистами Сергій Сосєдов заявив, що йому шкода Дениса Повалія, який нібито з власної волі переїхав до Іспанії за підтримки матері.

“Нещасний, ошуканий, зомбований хлопчик. Зречись від такої матері! Та немає нічого соромнішого! Мати дала тобі все, зокрема можливість жити в Іспанії”, – сказав тоді росіянин.

На це Денис Повалій відповів, що переїхав, рятуючи сім’ю від російських ракет. Він також зазначив, що слова путініста викликають лише смуток.

Також він прокоментував вкидання Сосєдова у бік естрадної співачки Алли Пугачової , яка не підтримала війну в Україні та переїхала до Ізраїлю: “Сусідов раніше і Пугачову обожнював. Тепер, напевно, з фінансами стало краще”.

Тим часом, сториз із перепалкою зникли з акаунту Повалій, а залишилося лише одне побажання із серії “усім добра і нехай світ стане кращим”.

Оцените статью
Добавить комментарий