Ломаченко відмовився засуджувати Путіна і зізнався, що сказав би йому під час зустрічі

Новини

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко (16-2, 12 КО) дав відверте інтерв’ю інформаційному агентству Reuters, у якому висловився і на тему війни в Україні. Одним із запитань журналістів стосувалося гіпотетичної зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Ломаченко відмовився звинувачувати ватажка Кремля, зізнавшись, що це доля Бога.

“Він буде засуджений Богом”, – сказав Василь.

Також український легковаговик згадав початок повномасштабного вторгнення.

“У перші дні російські військові просувалися дуже швидко, захоплюючи одне місто за іншим і йдучи у бік Києва. Тому ми не могли отримати чіткого уявлення про те, що може статися завтра у районі, у вашому регіоні”, – сказав він.

Стоячи пліч-о-пліч з іншими волонтерами, він усвідомив, що українці сповнені рішучості та безмежної хоробрості.

“У нас багато мужніх людей, людей, які готові на жертви заради свого народу”, – додав 34-річний боксер.

Ломаченко зізнався, що досвід, здобутий під час боксерських поєдинків, допоміг йому у теробороні.

“Як фізично, так і морально в боксі ви повинні усвідомлювати небезпеку, коли перебуваєте на рингу. Ви повинні постійно бути напоготові, щоб захистити себе, щоб не дозволити противнику завдати якихось збитків. Звичайно, боксерську обстановку не можна порівнювати з тим, коли ви знаходитесь на полі бою, і над вами літають ракети та кулі. Але в той же час я думав, що я був більш підготовлений у порівнянні з людьми, які не мали досвіду в якихось єдиноборствах. Це дало мені перевагу”, – згадав Ломаченко.

 

Вася додав, що гордий представляти Україну на світовій спортивній арені в бою з Ортісом.

“Щоразу, коли ви йдете в бій, ви представляєте свою країну, ви стоїте за кольорами свого прапора. І цього разу винятку не буде. Це ще одна можливість показати світові, хто я є, та привернути увагу до України” – сказав він .

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий