Lida Lee вперше після зізнань в алкогольній залежності з’явилася на сцені

Новини

Артистка виступила в кабаре.

Українська співачка Lida Lee, вона ж Лідія Скорубська, вперше після зізнань в алкогольній залежності з’явилася на публіці.

Так, днями артистка натякнула, що має проблеми з алкоголем та перебуває на лікуванні в реабілітаційному центрі. Після цих зізнань виконавиця припинила виходити на зв’язок, нічого не публікувала у фотоблогу, а старі світлини видалила.

Утім, 13 квітня Lida Lee вийшла на сцену. Як повідомив музичний портал “Музвар”, виконавиця виступила в кабаре “Рояль 21+”, а також опублікував відповідне відео. Lida Lee й раніше грала в шоу, однак цей виступ свіжий.

Зазначимо, днями блогер Богдан Беспалов заявив, що Lida Lee страждає від алкогольної залежності та перебуває на лікуванні в реабілітаційному центрі. Про це йому нібито розповіли друзі артистки, а також у підтвердження надіслали відео, яке Ліда зняла в центрі та показала їм в особистому чаті в Telegram. Згодом артистка відреагувала на цей злив. Співачка зізналась, що в “найвразливіший момент у житті отримала ніж у спину від найближчих друзів”.

Rate article