Білорусь готується до ескалації, формуючи необхідність війни проти України та НАТО

Новини

Білорусь, судячи з дій збройних сил, в тому числі і РФ, готується до ескалації. Керівництво білоруського режиму намагається виробити у населення необхідність дій проти України на попередження на тлі постійних заяв про небажання нападати.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву під час брифінгу заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексія Громова.

“Діяльність російських та білоруських збройних сил вказує на системну підготовку до ескалації. Так, за наявною інформацією, офіцери збройних сил РФ беруть участь в оцінці готовності військових частин Гроднецької, Брестської та Гомельської областей Білорусі”, – сказав він.

За його словами, загалом сплановано оцінити готовність західного регіону до приведення в бойову готовність під виглядом тренувань.

“Військові маневри поєднуються з публічними сигналами влади Білорусі про відсутність намірів нападати на Україну. Але постійні зустрічі військово-політичного керівництва Білорусі з представниками трудових колективів формують образ ворога з необхідністю проведення упереджувальних дій проти України та НАТО”, – додав Громов.

Як повідомлялося, Білорусь проводить навчання вже кілька місяців поспіль для того, щоб нібито показати видимість активних дій та участі у війні в Україні. Також у такий спосіб білоруський режим відволікає військових від ситуації в Україні та світі.

Оцените статью
Добавить комментарий