Багатошарові стрижки – тренд літа 2024: омолоджують, роблять образ дорогим і стильним

Новини

Цього літа тенденції у світі краси зосереджені на підкресленні природності та індивідуальності кожної жінки.

Багатошарові стрижки можуть бути класичними, модними й зухвалими. Кожна представниця прекрасної статі має можливість підібрати ідеальний варіант для свого типу обличчя та структури волосся. Спеціальна техніка стрижки шарами дозволяє покращити структуру волосся, надати йому грайливого об’єму та зробити образ досконалим. Стилісти рекомендують цього літа звернути увагу на чотири варіанти багатошарових зачісок, які будуть на піку популярності ще довго.

Багатошарове каре

Які стрижки модні влітку 2024 року / © Freepik

Які стрижки модні влітку 2024 року / Фото: Freepik

Це класична топова стрижка, яка входить до списку омолоджувальних. Її обирають модниці всього світу завдяки універсальності та практичності. Така зачіска адаптує локони будь-якої структури, робить їх слухняними й візуально густішими. Шари піднімають волосся, створюючи легкість і додатковий об’єм.

Стрижка біксі

Які стрижки модні влітку 2024 року / © pixabay.com

Які стрижки модні влітку 2024 року / Фото: pixabay.com

Така зачіска має в собі ознаки подовженої піксі та класичного боба. Тому закриває одразу кілька проблем: омолоджує, надає волоссю здорового вигляду й густоти, створює об’єм на маківці, забираючи непотрібну важкість у зоні підборіддя. Біксі варто робити тим жінкам, які хочуть додати до свого образу легкість та деяку недбалість. Підходить як на пряме, так і на кучеряве чи хвилясте волосся.

Каскад

Які стрижки модні влітку 2024 року / © pixabay.com

Які стрижки модні влітку 2024 року / Фото: pixabay.com

Стрижка каскад є багатошаровою зачіскою з чергуванням пасом різної довжини. Вона також входить до списку омолоджувальних, тому посідає топові позиції вже кілька десятків років поспіль. Зачіска добре тримає форму, не потребує укладання, пасма в ній лягають у правильну, проте невимушену форму.

Гарсон

Які стрижки модні влітку 2024 року / © pixabay.com

Які стрижки модні влітку 2024 року / Фото: pixabay.com

Стрижка гарсон підійде для жінок, які хочуть надати своєму образу елегантності й вишуканості. Вона ідеально пасуватиме до квадратного та прямокутного обличчя, згладжуючи кути й увиразнюючи вилиці. Зачіска підходить на тонке пряме волосся без об’єму.

Rate article