20 xв тoмy… Пoдoляк нaзвaв єдuнuй cnociб зaкiнчuтu вiйнy з PФ: “Iнaкшe…”

Новини

Подоляк наголосив, що авторитарні тирани інших держав світу спостерігають за розвитком війни в Україні, натякнувши на Китай.

Україна не збирається вести переговори з Росією, яка продовжує тероризувати українців ракетними ударами, спробами знищити енергетику країни напередодні зими.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що єдиним способом закінчити війну можна назвати одне: змусити РФ залишити територію України.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він нагадав конфігурацію військового конфлікту Москви та Києва, який виключає можливість нормального переговорного процесу з Росією.

Країна-агресор одноосібно напала на Україну, протягом місяців обстрілює ракетами українські міста, намагаючись знищити енергетику та заморозити мільйони українців напередодні зими.

Подоляк наголосив, що авторитарні тирани інших держав світу спостерігають за розвитком війни в Україні, при цьому відступ та поразка російської армії стане для кожного з них сигналом.

В іншому випадку нинішній вік стане епохою кривавих конфліктів.

Ймовірно, Подоляк натякнув на Китай, який за підсумками XX з’їзду КПК розглядає можливість силового сценарію захоплення Тайваню.

“Інші тирани спостерігають. Єдиний спосіб закінчити війну – змусити РФ залишити Україну, інакше 21-е ст. стане епохою кривавих конфліктів”, – наголосив він.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий