ЗСУ вдарили по місцю, яке набагато важливіше московського Кремля: “Ніякого щита там не виявилося”

Новини

Українські безпілотники літають скрізь і вдаряють по тих місцях, які набагато важливіші за московський Кремль.

Верхівка Кремля боїться ударів ЗСУ, яких стає дедалі більше. Дрони буквально щодня літають територією росії і завдають ударів по військовій інфраструктурі. Українським захисникам навіть вдалося вдарити по місцю, яке набагато важливіше московського Кремля. politeka.net

Екс-співробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки росії Сергій Жирнов в ефірі “24 Каналу” розповів про це детальніше.

За його словами, удар ЗСУ по аеродрому в Енгельсі довів, що на росії немає жодного хваленого ППО. Тим більше, що цей аеродром мав добре охоронятись, адже там знаходиться тактична ядерна зброя.

Жодного щита з ППО там не виявилося – адже захисники України били по ньому, завдаючи збитків і знищуючи винищувачі росії.

“Ви вдарили по набагато важливішому об’єкту, ніж московський кремль. А саме Енгельс-2. Це база стратегічних бомбардувальників, де знаходяться десятки Ту-95 і Ту-160. Вони є головними ударними силами стратегічної ядерної авіації рф”, – нагадав Сергій Жирнов.

Екс-співробітник КДБ уточнив, що ЗСУ вдалося двічі вдарити по цьому важливому аеродрому. Це сталося 5 грудня та 25 грудня 2022 року. Сергій Жирнов зазначив, що спочатку внаслідок удару було пошкоджено кілька літаків, а потім було зруйновано диспетчерську вежу контролю. І з’ясувалося, що на росії навіть такі важливі об’єкти не захищені.

Оцените статью
Добавить комментарий