ЗСУ показали британські гаубиці М777 у роботі: дуже ефективна зброя. Фото

Новини

Генеральний штаб Збройних сил України продемонстрував, як українські воїни освоюють британські гаубиці М777. Україна їх отримала в якості військової допомоги від Сполучених Штатів Америки.

Відповідні фото оприлюднив прес-центр Генштабу ЗСУ. На них зафіксовано використання гаубиць М777 у бойових умовах (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Повідомляє obozrevatel.com

Гаубиці М777 у ЗСУ

Гаубиці М777 у ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний подякував американським платникам податків за таку цінну допомогу.

“Окремі вітання і подяка від наших артилеристів американському народу за гаубиці М777. Мої хлопці знають ціну артилерії. Передусім вони хотіли передати, що це високоточна і дуже ефективна зброя. Разом до Перемоги!” – заявив Залужний.

Гаубиці М777 у ЗСУ

Гаубиці М777 у ЗСУ

M777 howitzer – це британська польова причіпна гаубиця калібру 155 міліметрів. Має далекобійність до 24 км звичайними снарядами і більше 30 км – спеціальними. Скорострільність – 2-5 пострілів за хвилину. Маса становить 4218 кг і вона вважається найлегшою гаубицею з такою дальністю стрільби, що спрощує її транспортування. Перебуває на озброєнні західних країн, зокрема: Великої Британії, США, Канади, Австралії.

Гаубиці М777 у ЗСУ

Гаубиці М777 у ЗСУ

Оцените статью
Добавить комментарий