ЗСУ можуть організувати стрімкий наступ на одному з напрямків фронту – експерт

Новини

Військові можуть відрізати окупантів від забезпечення на одному з напрямків.

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко спрогнозував, на якому напрямку Збройні сили України можуть організувати стрімкий наступ.  

Про це він розповів в ефірі Radio NV.

Так, на думку експерта, такий наступ може стати можливим після створення плацдарму на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

“Звільнення Олешок, звільнення Нової Каховки і створення плацдарму там з метою ведення наступальних дій дало би перспективи витісняти деякі угруповання російських військ далі, в Крим, або відрізати їх від забезпечення”, – пояснив він.

Створення такого плацдарму також може мати на меті витягувати значні обсяги російських сил з мелітопольського напрямку, зокрема з-під Токмака, що дасть можливість українським силам продовжити там наступальні дії та створювати серйозні логістичні проблеми для окупантів з двох боків.

“Це буде все ж таки стрімкий наступ, або, зрештою, це будуть бойові дії з метою сковування, внаслідок яких наші сили можуть відійти, знову ж таки, на правобережжя”, – резюмував Мусієнко.

Експорт зауважив, що, якщо українські військові відступлять на правий берег Дніпра, окупанти майже напевне замінують лівий берег та окопаються там, як на мелітопольському напрямку.

Оцените статью
Добавить комментарий