В Україні ліквідували Євгена Писаренка – командира російського спецзагону “Ахмат”. Він з початку повномасштабного вторгнення воював у Донецькій області.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал командира підрозділу “Ахмат” Апті Алаудінов.
“Дякую батькам, які виростили такого Героя (Писаренко Євген Валерійович – Царства тобі небесного і нехай земля тобі буде пухом – мій дорогий брат), велика людина з великим серцем”, – написав Алаудінов.
Окупант мав позивний “Большой”. Раніше він служив у ставропольському ОМОНі, де отримав звання полковника. З початку повномасштабного вторгнення Писаренко добровільно вступив до армії РФ. Потім у складі чеченського батальйону “Ахмат” брав участь у війни Росії проти України.

Фото: Євген Писаренко (росЗМІ)