Злата Огнєвіч показалась у новому образі після відпочинку в Таїланді: тепер інші довжина (Фото)

Новини

Злата Огнєвіч розповіла про те, що стало причиною кардинальної зміни її іміджу. Знаменитість вразила публіку знімками “до” та “після” перевтілення.

Злата Огнєвіч змінила зачіску

Українська співачка Злата Огнєвіч приголомшила своїх шанувальників радикальними змінами у зовнішньому вигляді. Артистка поділилася важливим рішенням про зміни зі своїми підписниками в Instagram, де попередньо опублікувала stories, щоб анонсувати своє перевтілення.

Знаменитість розповіла, що ці зміни пов’язані з внутрішнім станом, який залежить від особистого життя та творчості. Звертаючись до фанатів вона підкреслила свою stories:

“Час від часу в залежності від періоду й обставин мого життя у мене відбуваються певні зміни. Вони пов’язані чи то з особистим життям, чи то з творчістю”.

Злата Огнєвіч кардинально змінила імідж
Злата Огнєвіч кардинально змінила імідж

Пізніше Злата Огнєвіч продемонструвала знімки з салону краси, де відбувалося перевтілення. Вона показала декілька фото перед змінами та результат роботи майстра. Співачка скоротила довжину свого волосся, обравши стильну стрижку “каре”.

Ця смілива зміна вдало підкреслила красу Злати. Схоже, що самій співачці дуже подобається новий образ, адже якщо порівняти фото “до” та “після” можна зауважити, як змінився настрій знаменитості.

Злата Огнєвіч кардинально змінила імідж
Злата Огнєвіч кардинально змінила імідж

Протягом дня Огнєвіч продовжувала демонструвати нові stories, на яких прихильники можуть краще розглянути її нову стрижку.

Нагадаємо, нещодавно Злата Огнєвіч повернулася з відпустки в Таїланді, яка викликала хвилю критики у її адресу. Хейтери висловлювали своє обурення стосовно відпочинку в складний час для країни, але співачка справилася з критикою.

Злата відповіла, що була готова до таких коментарів і не дозволила їм завадити насолодитися довгоочікуваною відпусткою. Все ж більшість фанатів підтримали улюблену актрису теплими компліментами й пораділи за її відпочинок.

Rate article