Зірка “Кварталу 95” Ірина Сопонару багато років не їсть м’яса і дечого іншого: “Правда про моє харчування”

Новини

Зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару завжди має ідеальні форми. Зірка вирішила поділитися з фанами секретами стрункості. З’ясувалося, що вона не вживає деяких продуктів категорично.

Ірина Сопонару розповіла, від яких продуктів відмовилася повністю

Ірина Сопонару виставила в Інстарам пост, який назвала “Уся правда про моє харчування”. З’ясувалося, що наречена англійця ретельно стежить за власним раціоном. М’яса білявка не вживає уже 17 років поспіль. Ще у 25 років 37-річна зірка відмовилася від газованих напоїв. Залишила для себе лише просекко.

Ірина Сопонару розповіла, від яких продуктів відмовилася повністю

Щоправда, не обійшлося без маленьких жіночих слабостей. Ірина обожнює солодке. У звичайні дні уникає цієї шкідливої їжі. Натомість під час ПМС зривається і влаштовує свято живота. Іноді може собі дозволити також поласувати чипсами, зрідка смакує Маком, круасанами й залюбки може випити келих шампанського.

Сопонару відзначила, що від природи має класну конституцію тіла. Але докладає чимало зусиль, щоб тримати себе у формі. До речі, табу на вечерю після 18-ої години Ірина собі не встановлює. Оскільки лягає спати зазвичай опівночі, то не вважає за необхідне відмовляти собі у пізній вечері.

Ірина Сопонару розповіла, від яких продуктів відмовилася повністю

Гумористка запропонувала підписникам ставити питання у коментах. І знайшлися допитливі відвідувачі акаунту, які поставили Ірині кілька запитань. Так, фоловерів зацікавило, чи їсть вона масло, на що пролунала відповідь: “Так”. Не відмовляється зірка й від виробів із борошна. Щоправда, відзначила: “На жаль”.

А от щодо мінералки Сопонару висловилася категорично проти, адже така вода шкідлива для зубів і в цілому для тіла. Проти риби гумористка немає нічого проти – залюбки наминає.

Rate article