Живе одна в будинку на 350 квадратів: як виглядає особняк Тіни Кароль на Київщині – хороми, в яких можна заблукати

Новини

Тіна Кароль обрала для себе життя не в місті, а в тихому та спокійному селищі. Будинок зірки настільки великий, що там можуть жити відразу кілька сімей. Втім, проживає там співачка одна.

Тіна Кароль показала власний будинок на Київщині, в якому живе одна

Тіна Кароль почала будувати свій будинок у 2008 році. На той час вона була заміжньою за своїм продюсером Євгеном Огіром. Подружжя планували побудувати затишне сімейне гніздечко, де вони могли б жити зі своїм маленьким сином. Втім, так не трапилося.

У 2013 році Євген Огір помер від онкології. На той момент будинок був вже побудовний, та потребував ще внутрішніх робіт та ремонту, який Тіна була змушена дороблювати сама.

Як виглядає будинок відомої української співачки Тіни Кароль
Як виглядає будинок відомої української співачки Тіни Кароль

У величезному будинку на 350 кв.м, де мала жити щаслива родина, вже багато років поспіль Тіна Кароль живе одна.

Як виглядає будинок Тіни Кароль

Будинок Тіни Кароль розташований у селищі Зазим’я, що на Київщині. Будинок на 3 поверхи має загальну площу 350 кв.м, а навколо будинку розташована ще земельна ділянка площею 20 соток. На цій території розташований невеликий город, де співачка вирощує свіжі овочі та зелень, плодовий сад, розарій і невеличке футбольне поле.

Як виглядає будинок Тіни Кароль
Як виглядає будинок Тіни Кароль

Сам будинок дуже просторий, ремонт виконаний у сучасному стилі. Крім кухні, ванних кімнат, спалень та вітальні там є кілька нестандартних кімнат. Так, у будинку Кароль досі є кабінет її померлого чоловіка, де вона все залишила так, як було при його житті. Також у співачки є окрема кімната для нагород і подарунків від прихильників.

Де живе Тіна Кароль
Як виглядає будинок Тіни Кароль

Крім того, у своєму будинку Тіна облаштувала справжній спортивний зал, де вона займається щоранку.

Де живе Тіна Кароль
Як виглядає будинок Тіни Кароль

У величезному будинку Тіна проживає одна, адже її 15-річний син Веніамін ще з 7 років живе у Лондоні і приїжджає додому лише на канікули. Звісно, порядок в особняку співачка підтримує не сама, у неї є помічники по дому. Так, Кароль має помічницю, яка прибирає і готує їжу. Окремо є садівник, який підтримує порядок в саду та городі.

Rate article