Жорстка відповідь Подоляка: п’яний пафос рф – не підбирав слів. На весь світ – браво!

Новини

Напередодні ввечері українські військові поцілили у великий склад боєприпасів в тимчасово окупованій Новій Каховці. Загарбники стверджують, що це здетонували “запаси селітри”. На це відреагували в Офісі Президента.

Про брехню окупантів написав у соцмережах радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. Він зазначив, що російська пропаганда продукує все нові фейки.

Ось, наприклад, росіяни раніше хвалились “що їхня ППО лускає українців, як горіхи”, що “росіяни ще не починали”. Тепер от з’явилась нова фантазія про вибух на “складі з селітрою”.

Подоляк наголосив, що російська пропаганда змушена генерувати нові історії, щоб пояснити, чому HIMARS руйнують військові склади.

“Правда така: весь п’яний пафос про велич “другої армії” закінчується на ранок зіткненням з реальністю”, – додав Подоляк.

Росіяни вигадували пояснення цілу ніч.

Зазначимо, що потужні вибухи в Новій Каховці пролунали пізно ввечері 11 липня. Так звана окупаційна “влада” повідомила буквально про “сотні вщент зруйнованих будинків, медзакладів та садків”.

Спочатку російські пропагандисти спробували підсунути версію про знищений “склад гуманітарної допомоги”, проте промахнулись. Адже детонувало дуже сильно, після цього з’явилась історія про “селітру”.

Оцените статью
Добавить комментарий