Зеленський зробив заяву щодо взаємовідносин з ЄС: “Ми цінуємо Європу взаємодії, а не суперечок”

Новини

Глава держави наголосив, що Україна зробить Європу сильнішою, ніж будь-коли.

Президент України Володимир Зеленський наприкінці дня, 1 листопада, звернувся до українців. Він звернув увагу на взаємодії з Європою.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Ми цінуємо нашу Європу, Європу взаємодії, а не суперечок, Європу людей, а не ідеологій, бо тільки таким наш континент здатен захищати й захистити людські життя і в країнах Європи, і у світі. Я впевнений, що Україна зробить нашу Європу сильнішою, ніж будь-коли, і ми працюємо максимально активно, щоб не залишилося жодної перешкоди для нашого вступу у Європейський Союз”, – наголосив Володимир Зеленський.

Він також додав, що як би не розвивалися події у світі, в інших наших партнерів і в Америці, і будь-де ще, все одно єдність перемагатиме.

“Єдність, а не розділення. Єдність, а не заклики до самоізоляції. Дякую всім за допомогу Україні, за спільні дії в захисті наших європейських цінностей. А також дякую всім тим у світі, хто допомагає берегти єдність: усім, від Вашингтона до кожної столиці світу, у якій цінують людей і життя.  Слава всім, хто бореться заради свободи. Слава нашим воїнам.  Слава Україні”, – наголосив президент.

Rate article