Зеленський: Путін не виживе, якщо зважиться на ядерний удар. Відео

Новини

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що глава РФ Володимир Путін не зможе зберегти життя у разі застосування ядерної зброї. На його переконання, світ ніколи не пробачить російському диктатору подібного вчинку.

Таку думку український лідер висловив, звертаючись до австралійських урядовців, політологів, експертів та науковців, які спеціалізуються на питаннях геополітики та глобальної безпеки в австралійському Інституті Лоуї. Запис доступний на YouTube-каналі Офісу президента

Гарант поставив під сумнів авторитет Путіна у власній країні, зокрема те, чи має він достатній контроль над російською кампанією, щоб спрямувати тактичний ядерний удар.

recommended by

RTBS OFFER
Вважаєте, що зубні імпланти дорогі? Подумайте ще раз! Див. ціни
ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ

За його словами, самим росіянам “важко контролювати все, що відбувається в РФ, так само, як вони не контролюють усе, що в них є на полі бою” у війні проти України.

Президент переконаний, що використання ядерної зброї світ “ніколи не пробачить ні Путіну, ні всій Росії”.

“Він (Путін. – Ред.) розуміє, що після застосування ядерної зброї не зможе більше зберігати, так би мовити, своє життя, і я в цьому впевнений”, – заявив Зеленський.

Також український лідер звернувся до учасників саміту Європейської політичної спільноти, що відбувається у чеській Празі. Він наголосив, що європейці й українці нині перебувають у сильних умовах, щоб спрямувати всю можливу міць Європи для закінчення війни й гарантування довгострокового миру – як для України, так і для Європи та всього світу.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий