Зеленський просив у Байдена танки та літаки, але позиція США залишилася незмінною, – Politico

Новини

Президент України Володимир Зеленський у ході свого візиту до США просив у американського колеги Джо Байдена, щоб до України почали постачати сучасні танки та літаки. Але позиція Вашингтону щодо цього питання не змінилася.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Як зазначає видання, головним пріоритетом Зеленського залишається збільшення кількості зброї, боєприпасів та обладнання для України. Він повторив свій заклик у ході візиту до США – попросив Байдена надати нашій країні більше сучасного озброєння.

У Politico зазначають, що “Байден залишився непохитним по відношенню до деяких прохань про танки, ракети і винищувачів”. Але, при цьому, лідер США все ж таки погодився почати постачання систем ППО Patriot і нових високоточних бомб, що ще кілька тижнів тому вважалося неможливим.

Видання додає, що американські чиновники все ще продовжують дискусії про відправку сучасної військової техніки в Україну, оскільки такий крок може спровокувати ескалацію конфлікту і призведе до затягування термінів потенційних переговорів. Але після передачі Patriot США вже наступного року можуть переглянути свою позицію щодо того, яку зброю вони вважають “ескалаційною”.

Оцените статью
Добавить комментарий