Збагатився на 58 млн та придбав завод: експосадовця Сил логістики помістили під варту

Новини

Колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ було поміщенно під варту.

“Сторона обвинувачення просила суд обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави 60 мільйонів гривень, але суддя ухвалила рішення, що це буде тримання під вартою з можливістю внесення застави у 6 мільйонів гривень”, – розповіла радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян.

Нагадаємо, 21 березня слідчі ДБР викрили на незаконному збагаченні колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Як вдалося з’ясувати, чиновник у 2022-2023 роках набув активів на суму майже 58 млн гривень. Зокрема у нього було знайдено автомобіль Toyota, квартиру в Києві площею 2022 квадратних метри, 53 земельні ділянки на території України. Також з’ясувалось, що йому належить єдиний майновий комплекс Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Rate article