Залужний страхається від політики, як чорт від ладана, – генерал Кривонос

Новини

Сергій Кривонос, генерал-майор запасу ЗСУ, зазначив, що історії відомі приклади військових у політиці, можливо, і наші політики розуміють, що вони непрофесійно керують державою, тому підштовхують наших військових, щоб ті пішли у політику, передають Патріоти України.

“Що стосується політики й Залужного, то це взагалі речі несумісні. Він страхається від політики, як чорт від ладана, якщо можна так сказати. Залужний знається на війні та безпосередньо цим займається. Є історичні приклади, коли політики підштовхували військових зайнятися політикою. І це наразі намагання спровокувати або винести цей конфлікт, при чому кажучи, що ніякого конфлікту немає, однак тут же дається інтерв’ю, у якому підкреслюють, що не мусять військові займатися політикою. Таких прикладів достатньо, коли військові попри такі активні дії політиків йшли у політику. Згадаймо того ж самого Шарля де Голля (професіональний військовий, генерал, 18-й Президент Франції – ред.) або Дуайта Ейзенхауера (один із головних американських воєначальників Другої світової війни, 34-й президент США – ред.). Це два чудові приклади, коли провали та проколи політиків привели до того, що військові мусили йти у політику, аби виправити положення”, – зауважив генерал-майор запасу ЗСУ.

Сергій Кривонос резюмував, що, можливо, і наші політики розуміють, що вони непрофесійно керують державою, тому підштовхують наших військових, щоб ті пішли у політику.

Rate article