Забрав rранату в дитини та висмикнув кільце – очільник МВС про загu6ель помічника Залужного

Новини

За словами Клименка, поліцейські вже знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фаtальний пакунок.

За попередньою інформацією слідсtва, помічник Залужного майор Геннадій Частяков вuсмикнув кільце подарованої rранати, спровокувавши траrічний ви6ух.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Клименко зауважив, що трагедія з Частяковим починає обростати різними чутками з “джерел”. Тому міністр вирішив донести офіційну інформацією.

“Внаслідок першочергових слідчих дій вдалося зʼясувати перші обставини трагедії. Сьогодні в загиблого майора Частякова був День народження. Додому він повернувся з роботи з подарунками від колег, які почав показувати рідним.

Дістав подарунковий ящик із гранатами всередині та почав демонструвати один із боєприпасів синові. Це були гранати нового західного зразка”, – каже очільник МВС.

За його словами, спершу до рук боєприпас взяв син Частякова та почав крутити кільце. Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічнuй ви6ух.

В квартирі поліція знайшла ще 5 таких нерозірваних гранат. Їх відправлять на експертизу.

Хто зробив фаtальний подарунок

Клименко повідомив, що поліцейські знайшли колегу-військовослужбовця, який подарував фатальний подарунок. В його кабінеті вже провели обшук і вилучили ще 2 аналогічні гранати. Тривають першочергові слідчі дії.

Як повідомляють джерела ТСН.ua в правоохоронних органах, гранати входили до “подарункового набору”, який на день народження Частякову презентував колега – полковник Тімченко.

“Той вже дав свідчення, що сам вирішив зробити такий подарунок, поклавши в дерев’яну коробку пляшку віскі Black Label та 6 гранат.

Це підтвердили і троє свідків, при яких полковник вручав подарунок. Навіть сказав Частякову: “Тебе здивувати важко – тому дарую бойові гранати та пляшку гарного віскі”, – зазначає джерело на умовах анонімності.

Очевидно, Частяков сприйняв це як жарт і подумав, що в коробці не бойові гранати, а чарки специфічної форми.

“До речі, Тімченко дві гранати лишив собі. На фото видно, як вони виглядають”, – додає джерело в правоохоронних органах.

Нагадаємо, у селі Чайки на Київщині сьогодні, 6 листопада, у свій день народження загинув помічник головнокомандувача Валерія Залужного майор Геннадій Частяков. 13-річний син помічина Залужного був tяжко поранений.

Головком Залужний підтвердив загuбель свого підлеглого і заявив, що в одному з подарунків спрацював вибуховий пристрій.

Дружина помічника головнокомандувача ЗСУ Геннадія Частякова також заявила, що граната була у подарунковому пакеті. Вибух стався під час відкриття пакету з пляшкою спиртного та подарунковими чарками у вигляді гранат. Зауважимо, що це не пряма цитата дружини Частякова, а нібито її слова правоохоронцям, які переказують ЗМІ з посиланням на свої джерела.

Оцените статью
Добавить комментарий