Z-пропаганда “не тягне”: росіяни проміняли Соловйова та Симоньян на екстрасенсів

Новини

Рейтинги кремлівської пропаганди швидкими темпами знижуються: росіяни не бажають дивитися ток-шоу Соловйова, Скабеєвої та Симоньян.

Росіянам перестають подобатися кремлівські пропагандисти Володимир Соловйов, Маргарита Сімоньян, Ольга Скабєєва та інші. У РФ рейтинги політичних ток-шоу, що розпалюють ненависть, почали швидко падати.

Про це пише російський ресурс.Можемо пояснитипосилаючись на дані моніторингу

Найсерйозніший обвал стався із передачею “Москва. Кремль. Путін”, яка виходить у прайм-тайм на державному телеканалі “Росія 1”. По суті, її завдання полягає у вихвалянні диктатора РФ. І це, зважаючи на падіння переглядів, більше не цікаво росіянам. Рейтинг за останній рік впав з 4,9% до 3,7%, через що програма вилетіла з рейтингу ТОП-5 найпопулярніших у країні.

Проблеми і у пропагандиста Володимира Соловйова, який за останній рік втратив п’яту частину своєї аудиторії У різних рейтингах його ток-шоу “Вечір із Володимиром Соловйовим” скотилося на 5-10 пунктів. А у його каналу “Соловйов Live” ще гірше становище: його рейтинг не перевищує 0,2%.

Все погано й у ресурсів кремлівської пропагандистки Маргарити Симоньян. Її пропагандистське радіо Sputnik слухають лише 1,9 % громадян. Для порівняння, опозиційна радіостанція “Відлуння Москви”, у якої Сімоньян “віджала” частоту для свого Sputnik у 2021 році, слухали 5,1%. Зі Sputnik все настільки погано, що ця радіостанція поступається навіть помірковано пропагандистським “Комерсант FM” і “Радіо Росії”.

Загалом, за даними моніторингу, росіяни стали менше дивитися телебачення. Сукупний рейтинг 10 найпопулярніших телепередач РФ за рік втратив майже 6%.

Росіяни, які втомилися від війни та агресивної риторики влади пропаганди, вважають за краще дивитися розважальні передачі. Перші місця рейтингів займають антинаукові ток-шоу про екстрасенси.

Rate article