Юрій Ткач замилував подарунком, який зробив для своєї любої доньки: “Зараз це потрібно, як ніколи”

Новини

Юрій Ткач замилував новою фотографією своєї 9-річної доньки Лізи. Актор показав, що подарував любій донечці та закликав публіку оберігати своїх жінок.

Юрій Ткач показав миле фото своєї 9-річної доньки

Український гуморист і актор Юрій Ткач поділився новим милим фото своєї доньки Лізи. Зірковий батько активно веде свою сторінку в Instagram, де часто ділиться спільними моментами з 9-річною донькою.

Нещодавно Юрій опублікував новий допис, який присвятив любій донечці. На знімку Ліза весело усміхається, позуючи перед об’єктивом камери. У її руках – вишуканий букет білих тюльпанів, подарований їй зірковим татом. Ткач підписав публікацію зворушливими словами, якими описує безмежну радість, яку він відчуває, дивлячись на свою доньку.

“Неймовірно бурхливе відчуття вирує в душі, коли дивишся в ці бездонні оченята. Хочеться пригорнути до серця і нахилити весь Всесвіт до маленької донечки, коли вона занедужала”, – поділився актор.

Також він закликав відчути ці емоції кожному, особливо в сьогоднішні непрості часи. І додав, що потрібно берегти та виражати любов до своїх жінок, адже зараз це особливо важливо.

“Потрібно оберігати усіх своїх любих жінок, дарувати їм несподівані, чисті, неприховані емоції та свою беззаперечну любов. Їм зараз це потрібно, як ніколи”, – підкреслив Юрій.

Прихильники знаменитості відгукнулися теплими словами та висловили компліменти Лізі.

  • “Юрій, усі б татусі були як ви! Нехай росте здоровенька”.
  • “Тобі так пощастило з твоїми жінками! Обидві неймовірні”.
  • “Як влучно все підмічено. Ви прекрасний батько”.
Юрій Ткач показав шикарний подарунок для доньки
Юрій Ткач показав шикарний подарунок для доньки

Нагадаємо, що Юрій Ткач і його дружина Вікторія разом виховують спільну доньку, яка виросла справжньою копією зіркового батька. На свій вік, Ліза встигла проявити акторські здібності. Вона взяла участь у виставі про Снігову королеву та продемонструвала всім свій талант.

Rate article