Юрій Горбунов не полишив першу родину в забутті й розмовляє з пасербицею: “Спілкуємося раз на місяць”

Новини

У житті Юрія Горбунова був тривалий перший шлюб, в якому він виростив доньку дружини Людмили. Тепер разом із Катею Осадчею ростять уже двох рідних синів. Чи спілкується шоумен із пасербицею?

Чи спілкується Юрій Горбунов із названою донькою Ксенією

Юрій Горбунов провів разом із балериною Людмилою 20 років життя. Роман між артистом та заміжньою балериною розпочався в Івано-Франківську, коли жінка була ще заміжня.

Згодом разом перебралися жити до Києва. Звісно, Людмила забрала з собою і доньку, яку Горбунов визнав за свою дитину. Про те, що стосунки між Юрієм та Ксенією залишилися гарними навіть після розлучення з першою дружиною чоловіка, свідчить те, що тато й нерідна донька регулярно спілкуються.

Юрій Горбунов із першою дружиною та онукою

В інтерв’ю телеведучий розповів, що нині Ксенія з чоловіком та донькою мешкають в Америці. Поїхали туди набагато раніше, ніж в Україні розпочалася війна. Ще 2013 року відбули за океан. Оскільки є айтішниками, тож із заробітками проблем немає. Живуть добре.

Згодом до Ксенії виїхала і Людмила. Звісно, залишатися в Києві під час постійних бомбардувань не дуже комфортно. Оскільки в колишньої дружини Горбунова тут залишилася квартира, оплату комірного доручили саме Юрію.

На питання журналістки, чи спілкується він із донькою, шоумен відповів позитивно. Сказав, що дзвонять один одному раз на місяць. Чому не частіше? Бо немає сенсу, пояснив чоловік Осадчої.

Отже, Юрій підтримує хороші стосунки не лише з Ксенією, яку виростив, мов рідну доньку, але й з колишньою дружиною Людмилою. Жінка на 10 років старша за знаменитого чоловіка.

Тож не дивно, що через 20 років спільного життя він захопився молодшою на 13 років колегою по каналу “1+1”. Катерина подарувала Горбунову те, чого не схотіла чи не змогла дати Людмила – двох синів Іванка та Данилка.

Rate article