”Якщо в США затягуватимуть процес підтримки України, то вимальовуються три проблеми”, – Зеленський

Новини

Процеси із затягуванням допомоги для України матимуть сильний вплив на саму Європу, таку думку озвучив президент України Володимир Зеленський.

Напередодні в інтерв’ю німецьким ЗМІ Володимир Зеленський озвучив три проблеми, які матиме Захід у разі відмови США надати Україні допомогу.

Якщо США відмовляться надавати допомогу Україні, то сама Європа цього не впорається. Вона не зможе надавати військову допомогу у тому обсязі, як це було у 2023 році, заявив глава України в інтерв’ю ARD.

При цьому Зеленський вважає, що якби Європа була об’єднаною, то змогла б сама впоратися з підтримкою України. Але все питання знову у США. Поки там є політики, що вагаються, то такі ж чиновники з’являються і в Європі.

Якщо все ж таки США відмовить у допомозі Україні, то це буде й удар по об’єднаній Європі.

Ось тоді-то Захід зіткнеться відразу з трьома проблемами. Перша та найголовніша – брак зброї та фінансів для самої України. На другому місці йдуть союзні відносини між ЄС та США, які будуть втрачені. Третя проблема – впаде Україна, і далі Путін піде на Схід. У цьому випадку вже не факт, що США вступатимуть і за країни Європи.

Путін цими проблемами скористається на всі 100%. Якщо Вашингтон відмовиться від НАТО, деякі лідери в ЄС переглянуть своє ставлення як Альянсу.

Не виключено, що на цьому тлі посиплеться і вся політика санкції Заходу проти Росії.

Зрештою, і почнеться новий перерозподіл світуЗаявив Зеленський.

Нагадаємо, генсек НАТО закликає членів Альянсу офіційно запросити Україну до себе.

А німецький генерал запропонував створити “військовий Шенген” між членами НАТО, щоб протистояти Росії.

Rate article