Як змінилися українські зірки з часів своєї молодості: Козловський, Білик, Потап, Полякова (ФОТО)

Новини

Зміни, які відбулися з ними за цей час, помітні як у зовнішності, так і у творчості. Подивімось, як еволюціонували ці знаменитості.

Віталій Козловський

Віталій Козловський почав свою музичну кар’єру у 2002 році після перемоги на телевізійному конкурсі “Караоке на майдані”.  На початку кар’єри Віталій мав скромний вигляд і завжди виглядав природно.

З часом Козловський змінився не тільки як артист, але і як людина.

Віталій Козловський. Скриншот фото з Мережі

Ірина Білик

Ірина Білик — одна з найвідоміших співачок України, яка почала свою кар’єру ще в кінці 80-х років. На початку своєї кар’єри Ірина була відома своїм романтичним стилем та природною красою.

З роками Білик зазнала значних змін у зовнішності, які часто викликали обговорення у ЗМІ. Вона експериментувала з різними стилями макіяжу, зачісками та навіть пластичними операціями.

Ірина Білик. Скриншот фото з Мережі

Потап

Олексій Потапенко, відомий під псевдонімом Потап, почав свою кар’єру як учасник реп-гурту “Вхід у змінному взутті”. На її початку репер Потап виглядав як типовий хлопець з району — простий і незамаскований.

З роками Потап значно змінив свій імідж. Ставши більш зрілим, він перетворився на респектабельного та успішного бізнесмена.

blank
Потап. Скриншот фото з Мережі

Оля Полякова

Оля Полякова, відома як “Королева ночі”, розпочала свою кар’єру в шоу-бізнесі у 2000-х роках. На початку вона була відомою як співачка з чудовими вокальними даними і яскравою зовнішністю. Її перші виступи були досить скромними.

Сьогодні Оля Полякова відома своїми епатажними образами, екстравагантними костюмами та неймовірними шоу.

Оля Полякова. Скриншот фото з Мережі
Оля Полякова. Скриншот фото з Мережі
Rate article