Як кинути палити: мольфар Макс Гордєєв поділився п0тужною молитвою від тютюнової залежності

Новини

Відомий український мольфар та екстрасенс Макс Гордєєв у своєму мікроблозі часто ділиться з фанами корисними порадами та рекомендаціями.

Так, експерт поділився потужною молитвою від тютюнової залежності Архистратига Михайла.

Звучить вона так:

Архангел Михаїл,

Могутній захиснику і оборонцю від сил темряви, звертаюся до тебе з серцем, обтяженим кайданами залежності від куріння. Я усвідомлюю шкоду, яку вона завдала моєму тілу, розуму і духу, і прошу твого заступництва в моєму прагненні до звільнення.

Молюся про силу подолати цю залежність, бо вона стала джерелом страждань і неволі. Архангеле Покровителю, прошу твоєї допомоги, щоб розірвати кайдани, які прив’язують мене до цієї згубної звички.

Своїм мечем правди розрубай узи залежності, що спіймали мене в полон. Розвіюй потяги і силу цієї звички, які послаблюють мою рішучість. Дай мені мужність і стійкість, щоб подолати виклики, які приходять з виходом на свободу.

Оточи мене Своїм променистим світлом і захисти від спокус, які ведуть до куріння. Нехай твоя присутність служить потужним бар’єром проти спокуси цієї залежності.

Макс Гордєєв
Макс Гордєєв

Архангеле Михаїле, я вірю в твій непохитний захист і прошу твого наставництва на моєму шляху до свободи від куріння. Нехай твоя сила допоможе мені вистояти і вийти з цієї залежності з оновленим духом і здоровим життям.

Я зобов’язуюсь шанувати святість мого тіла, яке є Божим творінням. З твоїм керівництвом і Божою благодаттю я шукаю звільнення від залежності від куріння.

В твоє ім’я, Архангеле Михаїле, підношу цю молитву, вірячи в твоє заступництво і силу божественної допомоги. Амінь.

Коли молитися: Ви можете читати цю молитву про звільнення від залежності від куріння до Архангела Михаїла щоразу, коли ви боретеся із залежністю і просите його про допомогу у звільненні від цієї звички. Вона особливо актуальна, коли ви сповнені рішучості подолати свою залежність від куріння і бажаєте отримати божественну підтримку.

Rate article