“Я дуже сильно злякалася..я була з дітьми вдома..”: ексдружина наркодилера Чернецького вибачилася після публікації роботи ППО

Новини

Дівчина запевняє, що практично одразу видалила відео та навіть не знала, що це ППО

Російські окупанти регулярно обстрілюють міста та українців, і лише ППО захищає їх від попадання ворожих ракет. Саме тому уряд закликає не знімати роботу протиповітряної оборони, але дехто проявляє згубну дурість.

Так, у ніч на 16 травня, коли окупанти атакували Київ гіперзвуковими ракетами “Кинджал”, медійна особистість зняла момент роботи ППО. Співачка Інна Воронова, яка є колишньою дружиною київського наркодилера Юрія Чернецького, опублікувала кадри зі спалахами у соцмережі.

Звісно, ​​згодом дівчина видалила їх, але шкоди вже була завдана. Кадри масово розлетілися російськими каналами, після чого пролунала друга повітряна тривога, під час якої окупанти випустили по столиці ще більше ракет.

Інна Воронова після озлобленої реакції українців вирішила навіть перепросити і записала відео. Дівчина запевняє, що практично одразу видалила відео та навіть не знала, що це ППО. Вона також не забула наголосити, як сильно любить Україну, щоб ніхто не сумнівався у її “патріотизмі”.

“Вибачте мені, будь ласка. Я зробила необдуманий вчинок. Я дуже сильно злякалася, виклала відео, була з дітьми вдома. Навіть не знала, що відбувається. Я одразу ж видалила, буквально через пару хвилин. Розумію, що відео могло принести погані наслідки. Люблю нашу країну і бажаю якнайшвидшої перемоги над агресором”, – сказала Воронова.

Rate article