“Я б не хотіла, щоб вони поверталися”, – зірка 1+1 висловила своє ставлення до Потапа й Насті

Новини

отап і Настя – дуже одіозна парочка українського шоубізу. Особливо багато питань викликає любов Потапа до Батьківщини. Колеги артистів розділилися на два табори: хтось займає нейтральну позицію щодо них: мовляв, доля розставить все на свої місця. Інші ж критикують і засуджують.

Утім, факт залишається фактом: Потап і Настя активно будуть кар’єру за кордоном і дуже рідко бувають в Україні. Востаннє репер приїздив додому восени минулого року. Схоже, зіркове подружжя дійсно має плани на латиноамериканську музичну індустрію.

А от чи буде їм місце в українському шоубізу після перемоги – питання відкрите. На думку ведучої Валентини Хамайко, Потапу й Насті не варто повертатися на вітчизняну сцену.

Як зазначила зірка 1+1 в інтерв’ю програмі “Шо ти Київ?”, яке виходить на YouTube-каналі Люкс ФМ, вона б не хотіла бачити подружжя знову в Україні. Ба більше! Валентина ніколи не вважала їх патріотами. Хамайко переконана: в українців повинен бути гідний приклад для наслідування та чесні лідери думок.

“Є зірки, які до війни були на піку своєї популярності. Наприклад, Потап і Настя. І зараз вони будують кар’єру в Західному світі. Як думаєте, чи буде після війни їм місце в Україні? Чи все-таки українці зможуть назад повернути свою любов? Тому що конкретно до цих людей зараз дуже великий хейт. Ці люди ніколи не були патріотами. Ніколи. І пісні в них, як ми бачимо, патріотичні не складаються. Не пишуться. І зараз ми це бачимо, ну, на обличчя. Навіть якщо хтось дуже старається, воно не заходить взагалі населенню. Я б не дуже хотіла, щоб вони поверталися. Вони називали себе людьми світу. Ну хай у світі й залишаються. Я дуже хотіла, щоб наше суспільство росло те, яке от зараз викристалізовується на своїх цінностях”, – пояснила свою позицію ведуча 1+1.

Ну а повне інтерв’ю з Валентиною Хамайко в програмі “Шо ти Київ?” дивися прямо зараз:

Rate article