Всі вирішили, що у нареченої просто передвесільний мандраж. Але коли ситуація була вже на межі, докт0р попросив наречену нахилити гол0ву

Життєві історії

Наречена Келлі, прибігши до лікаря, розповіла, що відчуває сильне почуття тривоru і напади rалюцuнацій. Спочатку всі думали, що це був передвесільний мандраж. Але незабаром ситуація вийшла з-під контролю, і багато хто думав, що наречена зійшла з розуму на день власного весілля, інформує Ukr.Media.

І тільки доктор Панасек не думав, що у нареченої психічний розлад…

Коли ситуація була вже на межі, доктор попросив наречену нахилити голову. «Мої підозри підтвердилися», — тихо сказав він. Панасек відразу ж розповів усім, що з психікою дівчини все добре і вона не збожеволіла.

Через якийсь час Панасек витягнув з потилиці Келлі личинку, завдовжки в один сантиметр.

Виявилося, коли Келлі була на своєму дівочому вечорі в Коста-Ріці, її вкусила якась муха. Але це був не простий укус: комаха відклала яйця в тіло жінки.

Найш0куюче, що личинка була не одна!

Залишається думати, що Келлі все таки зуміла зібратися на церемонію в прекрасному вигляді! Слава Богу, доктор вчасно встиг зреагувати і не опинився простаком, який би просто, відправив бідолаху до псuхліkарні!

Оцените статью
Добавить комментарий