Вони в котлі! Про це мовчить Генштаб – екстрена новина: коридору не буде. Все як в Іловайську – ЗСУ вдалось!

Новини

Вони в котлі! Про це мовчить Генштаб – екстрена новина: коридору не буде. Все як в Іловайську – ЗСУ вдалось!

Опубліковано  Оновлено 

В Донецькій області в Андріївці, що знаходиться у Волноваському районі, яку захопила армія росії ще торік скоріше за все буде в оточенні для окупантів: вони або не встигли звідти вийти, або просто командування не дало їм добро на відхід, чим посилило становище.

Про це пише український військовий блогер та волонтер Богдан Мірошников у своєму Telegram-каналі.

На його думку, росіянам потрібно було ще кілька днів тому «вчинити жест доброї волі» в Андріївці, проте вони цього не зробили.

«Ну що ж, окупанти в Андріївці не зробили правильного вибору. Тепер події розгортатимуться для них набагато гірше і несподіваніше. Швидше за все, вони так хочуть подихнути за Сталіна та Кобзона, що втратили зв’язок із реальністю», — пише Богдан.

Варто зазначити, що російські вояки зараз тримають оборону по лінії Клещеївка – Андріївка – Курдюмівка. Вони відкочуються назад, створюючи на ходу позиції та намагаючись закріпитися на них. Але з Андріївки відкотитися не встигли, а в цей час у районі Курдюмівки ЗСУ мали успіх і відкинули ворога на деяких ділянках за залізницю.

Як пише Мірошников, основні події на всьому Південному фланзі лише починають розгортатися.

Не дивлячись на те, що російське командування збудувало суцільну лінію фортифікацій від Мелітополя до Волновахи вздовж залізничних шляхів це не завадить нашим бійцям прорвати всі лінії оборони на цих напрямках.

Нині ЗСУ прямують у напрямку двох ключових точок — Токмака та Волновахи. Зокрема, сюди прямує гілка з Джанкоя в Криму, яка, зі свого боку, отримує вантажі через поки що цілий Кримський міст. Ці залізничні шляхи — це так звана «ракетна дорога», за допомогою якої росіяни отримують озброєння, військову техніку для ведення бойових дій у Запорізькій області.

Оцените статью
Добавить комментарий