Влад Яма, який мешкає в США, показав фото з Анатолієм Анатолічем: давно не бачилися

Новини

Після того, як відомий український танцюрист Влад Яма разом зі своєю родиною негайно залишив Україну в перший день війни, його репутація серед співвітчизників помітно похитнулася. Дружина танцюриста намагалася його виправдати і стверджувала, що кожна людина має “право вибору”, проте частина українців залишаються непохитними. Їх більше обурює не те, що Яма втік, а те, що весь цей час танцюрист продовжував постити недоречні фотографії, де демонстрував на публіці своє безтурботне життя. Навіть після участі у благодійних проектах, які влаштовують у США, Влада не перестає критикувати.

Так, напередодні Влад Яма разом зі своєю дружиною Ліліаною заінтригували фото, у коментарі до якого зазначив, що вони «йдуть на дуже цікавий захід».

Влад Яма із дружиною засвітилися на заході
Влад Яма із дружиною засвітилися на заході

Цього ж дня танцюрист оприлюднив знімок, де вже позував із відомим ведучим та шоуменом Анатолієм Анатолічем. Судячи з коментаря, вони зустрілися на благодійному заході – форумі BigMoney University, який організували на підтримку України у Флориді.

Влад Яма та Анатолій Анатоліч зустрілися в США
Влад Яма та Анатолій Анатоліч зустрілися в США

У кадрі Яма разом Анатолієм Анатолічем та колористкою Оленою Чорноморець із посмішками позували на камеру. Шоумен прийняв танцюриста. Видно, що зустріч проходила у теплій дружній атмосфері.

Оцените статью
Добавить комментарий