Влад Яма чесно відповів, як йому живеться за кордоном після 24 лютого: у США про совість забув

Новини

Відомий український хореограф Влад Яма чесно висловився про своє самопочуття та настрій після переїзду до США після початку повномасштабної bійни

Влад Яма висловився про свій стан

Влад Яма, відомий український хореограф і танцівник, активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм навіть після переїзду до США. Так, знаменитість часто показує свіжі світлини з американської студії танцю, де працює викладачем. А ось нещодавно хореограф зізнався, як почувається після переїзду та чи соромно йому за те, що він живе далеко від рідної країни.

Влад Яма про свій стан

Як виявилось, знаменитий український хореограф знайшов гармонію з собою. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Влад Яма зазначив, що живе без стресу – знаменитість не відчуває негативних емоцій та спокійно займається буденними справами. Крім того, продовжив розповідь в Інстаграм-історіях шоумен, він впевнений – у всіх все точно буде добре.

Влад Яма висловився про свій стан після переїзду з України до США у часи повномасштабної війни
Влад Яма висловився про свій стан після переїзду з України до США у часи повномасштабної bійни
Хореограф і танцівник Влад Яма зазначив, що у всіх його підписників рано чи пізно все буде добре
Хореограф і танцівник Влад Яма зазначив, що у всіх його підписників рано чи пізно все буде добре

Варто зазначити, що чимало користувачів мережі підозрюють, що насправді відомий український хореограф і танцівник Влад Яма незаконно перетнув кордон. Річ у тім, що в перші ж хвилини повномасштабного вторгнення російської армії у країні був введений воєнний стан. Так, військовозобов’язана частина населення вже не мала права перетнути кордон.

Користувачі мережі підозрюють, що Влад Яма незаконно переїхав до США після 24 лютого
Користувачі мережі підозрюють, що Влад Яма незаконно переїхав до США після 24 лютого

Втім, Влад Яма разом із дружиною та сином таки виїхали за межі України. За майже два роки великої bійни відомий український хореограф не відповів ні на одне запитання шанувальників щодо того, як йому вдалось перетнути кордон. Так, знаменитість не пояснив і причин, чому у такий важкий для країни та народу час вирішив залишатись далеко від рідної землі.

Rate article