Віталія Козловського «пох0вали» у Росії: артист уже встиг відреагувати на 6рехливу новину від “сусідів”

Новини

Сьогодні “фейkами” від російських пропагандистів нікого не здивуєш. Виправдовуючи свої злочинні дії у війні з Україною, вони намагаються розповсюджувати в Мережі шквал неправдивої інформації, тим самим маніпулюючи формуванням необхідної їм громадської думки. Найчастіше це свідомо неправдиві відомості. Так, напередодні у російських ТГ-пабликах з’явилася новина про заги6ель популярного українського співака Віталія Козловського, який після проходження спеціальної підготовки, проходив службу в одному із підрозділів ЗСУ.

Віталій Козловський
Віталій Козловський

У повідомленні йдеться, що співак “загuнув” на фронті. У реакції тут же з’явилося безліч «радісних» смайликів від схильних до пропаганди росіян.

Віталія Козловського «поховали» у Росії
Віталія Козловського «поховали» у Росії

Проте, якого було здивування, коли через пару днів Віталій Козловський вийшов на зв’язок і записав відео. Насамперед він заспокоїв своїх шанувальників.

«Мені люди показали новину, де наші сусіди мене вже встигли пох0вати. Я живий, зі мною все гаразд. І дякую всім, хто хвилювався. Часи такі, що інформацію треба дуже ретельно перевіряти і навіть дізнавшись найсtрашніше з неофіційних джерел про когось із ваших близьких, не поспішайте панікувати. Ймовірно, це помилка чи просто маніпуляція та фейk», сказав Віталій і додав – А якщо вороги маніпулюють sмерtями живих і в хід ідуть такі дешеві методи – отже, напевно, справи у них дуже погані».

Віталія Козловського «поховали» у Росії
Віталія Козловського «пох0вали» у Росії

Оцените статью
Добавить комментарий