Вінстон Черчилль, а не Жириновський. Ось хто справжній російський пророк!

Новини

Минуло майже 60 років, як пішов із життя Вінстон Черчіль. Це більше ніж пів століття, але його наука і пророцтва до сьогоднішнього дня зберігають свою актуальність.

Напередодні Першої світової на посаді першого лорда Адміралтейства Черчилль привів англійський флот у боєготовність 28 липня 1914 року, коли Австро-Угорщина оголосила війну Сербії — тобто ще до того, як у війну вступили Німеччина, Франція та Англія.

Другу світову він чекав багато років, передбачаючи реванш Німеччини від 1917 року. А після приходу до влади Адольфа Гітлера в 1933 році Черчилль був упевнений, що насувається катастрофа і критикував політику умиротворення Третього рейху, яку проводила Британія та уряд Невілла Чемберлена.

Окрему увагу він приділив Росії, політику якої щиро не розумів із позиції здорового глузду, періодично коментуючи свою позиціє та відношення до совка. Ми хочемо навести деякі із них:

Ці росіяни непередбачувані. Вони заморили своїх селян голодом щоби що?

Вони затопили родючі землі, щоб зробити електростанції.

Вони забруднили безцінні урожайні райони ядерними випробуваннями.

У них невелика щільність населення, а й при цьому вони примудрилися загадити свою країну настільки, що тепер змушені купувати зерно.

Я думав, що помру від старості. Але коли Росія, що годувала раніше всю Європу хлібом, стала закуповувати зерно, Я зрозумів, що помру від сміху.

Сталін захопив величезну аграрну країну і перетворив її на сировинний придаток і ядерний смітник.

Тільки один Ленін міг би вивести росіян з того болота, куди він сам їх завів. Але Леніна вони успішно отруїли.

Через пару поколінь вони ще або вже деградують і не зможуть навіть самостійно добувати корисні копалини.

Народ буде вимирати, а диктатори і їх слуги будуть жити, купуючи у нас предмети розкоші і продаючи сусіднім країнам концесії … Для російських лідерів це найвигідніший бізнес.

Так що якщо ми зможемо запобігти їх військовій агресії, то вони самі запропонують діяти інтересах Великобританії, та й інших Західно-Європейських країн, зберігати СРСР якомога довше: це вигідна сировинна база і хороший ринок збуту морально – застарілої продукції.

Вони знищують у себе кібернетику і генетику – звинувачуючи у всьому нас, і самі ж пропонують купити у нас насіння і електронні пристрої.

Крім того, за символічну плату в росіяни пропонують збувати їм ядерні відходи.

Досить зупинити радянську експансію, і вони знищать себе самі без яких би то не було активних дій з нашого боку … ***

У. Черчилль

Оцените статью
Добавить комментарий