Відома бандуристка показала, що залишилося від її квартири після ракетного удару по Києву

Новини

Українська бандуристка та співачка Марина Круть, більш відома під псевдонімом KRUTЬ, опублікувала відео зі своєї квартири, яка постраждала внаслідок ракетного обстрілу Києва 28 квітня. Артистка живе на високому поверсі, тому вибухова хвиля не пошкодила стіни, а зачепила тільки вікна, двері та речі в приміщенні.

У цей час зірка була не вдома, а у Хмельницькій області, куди росіяни в той день також поцілили ракетами. Ролик з’явився на її сторінці в Instagrаm (щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки).

Зі слів бандуристки, постраждав її дім, який дислокується за 100 метрів від місця, куди прилетіли дві ворожі ракети.

“Вчора дві ракети прилетіли за 100 метрів від нашого будинку в Києві. Цього ж вечора прилетіло і у Хмельницьку область, де я зараз. Вибуховою хвилею повибивало вікна і двері”, – розповіла вона.

На кадрах видно, що вікна на балконі вибило повністю, тому всюди валяється скло. Також майже вибило балконні двері, що вели в квартиру. Попри те, що в кімнаті вікна вціліли, речі, залишені власницею, розлетілися по всьому приміщенню.

На кухні вибуховою хвилею скинуло вазони з підвіконника, а в спальні – склянки та пляшки попадали, ймовірно, через поштовхи, спричинені влучанням ракети.

На кухні вибуховою хвилею скинуло вазони з підвіконника

Оцените статью
Добавить комментарий