Відмінити застави для к0рупціонерів: українці виступили з важливою вимогою

Новини

Українці пропонують заборонити на період дії військового стану запобіжного заходу у вигляді застави під0зрюваним у к0рупції.

Так, пропонується заборонити на період дії військового стану, запобіжний захід у вигляді застави для осіб, що були притягнуті до кримінальної відповідальності за к0рупцію.

Про це йдеться у петиції на сайті президента України.

“Ми, громадяни України, виражаємо серйозну турботу стосовно проблеми к0рупції в нашій країні. Особливо враховуючи неодноразові випадки зл0вживань посад0вими ос0бами своїм становищем з метою особистого збагачення”, – пише автор звернення Устич Ростислав.

Автор петиції вважає, що дана ініціатива може допомогти покарати тих, хто зловживає своїм становищем під час війни.

“Ми пропонуємо розглянути і вжити конкретні заходи для посилення покарання за корупцію під час введення військового стану. Конкретно, ми запитуємо про можливість обмеження застави для осіб, які були визнані винними у корупційних справах. Це може допомогти п0карати тих, хто зловживає своїм становищем в цей надзвичайний період в історії нашої країни”, – йдеться у повідомленні.

Також автор просить підтримати петицію.

“Ми віримо, що цей крок сприятиме зменшенню корупції та підсилить довіру до влади в цей важливий час. Будь ласка, розгляньте нашу пропозицію і підтримайте внесення відповідних змін у законодавство”, – резюмував автор звернення.

Оцените статью
Добавить комментарий