Відключення світла в Україні: міністр енергетики розповів, чого очікувати на Новий рік

Новини

Росіяни можуть атакувати енергетичну інфраструктуру напередодні Нового року.

Міністр енергетики Герман Галущенко розповів, що російські терористи можуть обстріляти енергетичну інфраструктуру 31 грудня -1 січня. За таких умов можуть виникнути проблеми з електрикою. Якщо ж обстрілів не буде, то Новий рік в Україні буде зі світлом.

Про це він сказав в етері телемарафону 26 грудня. tsn.ua

Міністр вважає, що росіяни продовжуватимуть знищувати українську енергетичну інфраструктуру і обирають для цього сакральні дати, щоб познущатись з українців. А тому нові обстріли можуть статись навіть 31 грудня або 1 січня.

“Росіяни не відмовилися від обстрілу енергосистеми. Вони прив’язуються до певних дат. І, можливо, Новий рік – це одна з таких дат, коли вони намагатимуться максимально завдати шкоди нашій енергосистемі”, – пояснив Галущенко.

Міністр додав, що якщо російські терористи не атакуватимуть енергетичну інфраструктуру, то новорічні свята в Україні будуть із безперебійною електрикою.

Ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України

Російські терористи від 10 жовтня масовано обстрілюють енергетичну інфраструктуру України. Уже було зафіксовано 9 ракетних ударів по енергетиці України. Терористи хочуть залишити українців взимку без електрики та тепла, щоб змусити владу капітулювати.

Через ракетні удари Росії в Україні запроваджені графіки аварійних та погодинних відключень електрики.

Оцените статью
Добавить комментарий