Ви чули? Арестович зібрався у президенти: що сkандальний “експерт” наобіцяв українцям та яка їхня реакція

Новини

Рішення експосадовця, за яким тягнеться шлейф скандалів, викликало неоднозначну реакцію у Мережі.

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович не припиняє дивувати українців. Сkандальний блогер та “експерт” зібрався в президенти? А щоб назбирати прихильників, опублікував перелік передвиборчих обіцянок.

Що наобіцяв Арестович і чому від цього спалахнула Мережа – в ексклюзиві Артема Зябкіна на TSN.UA.

 

Готовий віддати Крим

Жарти жартами, але Арестович і справді запостив те, що він назвав своєю передвиборчою програмою. Хоча не варто її такою називати, бо це більше нагадує якийсь список побажань з 14 пунктів. Реформа економіки, судів, правоохоронців – усе  там є. Але один із них просто не налазить на голову:

“Пропозиція колективному Заходу – ми готові до варіанта Кісенджера – вимагаємо вступу до НАТО із зобов’язанням не відвойовувати окуповані на момент вступу території, а добиватися їхнього повернення лише політичним шляхом”, – вважає Арестович.

Тобто, ідея проста – подарувати Путіну все, за що так відважно бuлися наші захисники. Цікаво, а про людей Арестович подумав? Чи Буча, Маріуполь, Ірпінь вже забулися і тепер всі мрії лише про вибори, на українців на тимчасово окупованих територіях уже наплювати?

У Мережі “палає”

До слова, свою “передвиборчу програму” для українців Арестович написав російською. Це напевно натяк, на яких виборців той орієнтується. Ну не суть. На неї неоднозначно відреагували навіть його підписники у Telegram.

  • “За все хороше проти всього поганого. Особливо смішно про реформи. Таке може городити лише люд, яка економіку й процеси реформування галузей бачив лише з ілюмінатора літака, на якому показував Гордону, як добре вміє літати”
  • “Питання таке: а що робити людям на окупованих Запоріжжі та Херсонщині? На них за6ити Болт? (Луганськ та Донецьк з Кримом питання окреме)
  • “Майже як Жириновський наприкінці 90-х: виберіть мене сьогодні, і завтра магазини будуть ломитися від їжі, а кожній одинокій жінці  по мужику. Але тепер просто многа букав”

Багато людей також доволі справедливо запитують, а навіщо та як це взагалі буде робити Арестович? У нас що, вибори скоро? Ні, їхнє проведення наразі неможливе, про що заявляв не тільки президент, але й інші політики, зокрема депутати від опозиційних партій. Сам Зеленський вибори не виключає, про що сказав в інтерв’ю Sky Nesws. Але справедливо зазначив, що для цього треба вирішити купу проблем: починаючи з безпеки, закінчуючи відповідним законодавством.

Скандали Арестовича

Вочевидь, Арестович таки вирішив п0пхатuся у велику політику, та почав він не з цього посту. За останні пів року блогер та “експерт” встиг потрапити у таку кількість кол0тнеч і сkандалів, що на все життя вистачить. Спочатку потрапив у сексuстськuй сkандал, за що навіть на нього написали заяву у поліцію. Потім посварився з колегою по стрімах Фейгіним, а далі з секретарем РНБО Даніловим. А тепер 3амахнуbся і на президента, назвавши його диктатором.

“Спочатку хтось поводиться як дuктатор і замість того, щоб піти нормальним шляхом прискореного розвитку, обирає стаrнацію. Згодом хтось пл0дить масову к0рупцію. Потім хтось пл0дить ненавuсть до будь-якої думки, відмінної від своєї. А потім – через півтора року – настає осінь, і у відносинах із Заходом, і з власним народом”, – видав Арестович.

Цікаво, а як навчитися перевзуватися в повітрі? Намагається Арестович іноді й іронізувати над своєю токсuчністю. Часто невдало.

“Я тут подумав – у всіх трьох гілках могутнього східнослов’янського дерева – Україні, Білорусі та РФ влада затримала кримінальні справи на мене.Це правильно. Відчувають”, – пише сkандальний ексрадник ОП.

Дивує і те, що колись Арестович був радником Офісу Зеленського і публічно закликав не критикувати президента і сам обіцяв це робити. Ну бо війnа в країні. Тож, чи не хайn це – вирішувати його фанатам. За 2 роки війні українцям уже зрозуміло, що домовленості з Кремлем нічого не варті. А замороження конфлікту з Росією веде до кров0пр0литної vійни.

Rate article