“Вгадайте, хто повернувся”: Потап заінтригував фанатів місцезнаходженням. Приїхав до Каменських?

Новини

Український продюсер та репер Потап, який перевів свою діяльність за кордон, заінтригував підписників новим фото. Невже співак повернувся в Україну?

Потап розповів про своє повернення та заінтригував новиною

Відомий український репер та продюсер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, значну частину часу повномасштабної війни знаходиться за кордоном. Лише кілька разів він повертався до України, що викликало неоднозначну реакцію у його шанувальників та громадськості.

За межами України Олексій Потапенко активно займається бізнесом та продовжує свою музичну кар’єру. Він дає концерти, на яких не соромиться виконувати російськомовні хіти своїх гуртів. Це викликає обурення у багатьох українців, які вважають, що під час війни така поведінка є недоречною та неприйнятною.

Потап не соромиться публічно ділитися діяльністю, яку веде за кордоном
Потап не соромиться публічно ділитися діяльністю, яку веде за кордоном

Аудиторія Потапа кардинально змінила своє ставлення до артиста. Це можна помітити за численними коментарями під майже кожним фото, яке він публікує у соціальних мережах. Багато шанувальників втратили довіру та прихильність до співака, висловлюючи своє невдоволення його поведінкою та рішенням залишатися за кордоном.

Коментарі під постами Потапа наповнені критикою та розчаруванням. Люди говорять про те, що більше не чекають його повернення до України, і висловлюють сумнів у його патріотизмі та відданості батьківщині. Однак, попри негативну реакцію, це зовсім не турбує Олексія. Він продовжує активно ділитися своїми подорожами, успіхами та новими проектами у соціальних мережах, не звертаючи уваги на критику.

Нещодавно Олексій Потапенко опублікував світлину, на якій він вдягнутий у футболку зі своїм зображенням та своїм прізвищем англійською мовою “Potapenko”. Підпис до фото був: “Вгадайте, хто повернувся. Сеньйор Потапенко”.

Цей пост викликав хвилю припущень у мережі, що артист повернувся саме до України. Однак точного місцезнаходження співак поки що не повідомив.

Rate article