Ведучий “Холостяка” Решетник потрапив у скандал після виїзду за кордон: “Там і залишайтесь, патріот”

Новини

На своїй сторінці в Instagram Григорій Решетник вирішив поділитись новими кадрами з відпочинку, яке виставив без зайвого хвастощів.

Втім, чергову посаду Решетника в Інстаграмі зустріли вкрай неоднозначно. politeka.net

«Дорогі мої, хотів зізнатися, що Ви – надзвичайні. Перечитую ваші слова підтримки та виростають крила – Ви надихаєте. Дякую вам за добрі слова та любов до моєї родини!» – написав Решетник під новим фото.

У мережі ж почали сперечатися, не обійшлося без конфліктів: «Григорію, як ви посміли виїхати з України, насолоджуватися життям, іноді з родиною та змусити українців заздрити?); Наскільки доречно постити зараз такі фото, коли інші чоловіки (не кажу вже про військових) тільки й мріють про подорож за кордон? ;

Не заздрість це зовсім! Це просто не гуманно, стільки сліз та горя!; Та їдь ти куди хочеш, але не треба хизуватися; Там і залишайтесь, патріот ти наш, змучився, давно не відпочивав))».

Також Решетник вирішив відповісти на негативні коментарі. Ведучий пояснив, що перетинає кордон законно, оскільки він є багатодітним батьком.

“Я не політик і держслужбовець, який повинен ховатися і виправдовуватися, звідки гроші і яка мета візиту. Я чесно заробляю і дуже відповідально ставлюся до сплати податків, наповнення державного бюджету”, – наголосив ведучий “Холостяка” Решетник.

Rate article