“Усі цілі будуть досягнуті”: У Кремлі відреагували на статтю Залужного і розмріялися про “врегулювання”

Новини

У Кремлі відреагували на статтю головнокомандувача Збройних сил України, у якому Валерій Залужний заявив, що війна стає позиційною, що вигідно для Росії. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков укотре пообіцяв росіянам, що “всі цілі спецоперації будуть досягнуті”, передають Патріоти України.передають Патріоти України.

Відповідну заяву Пєсков видав під час брифінгу 2 листопада. Слова спікера Кремля наводять російські пропагандистські ЗМІ.

Зокрема, коментуючи слова Залужного про позиційну війну, Пєсков заявив, що це не так. “СВО послідовно продовжується, всі цілі будуть досягнуті”, – пообіцяв він.

За словами спікера Кремля, Києву нібито “потрібно зрозуміти”, що в нього нібито “немає перспектив перемоги на полі бою”. “Чим швидше вони це зрозуміють, тим швидше можна вирішити ситуацію”, – сказав Пєсков. Крім того, прессекретар Володимира Путіна видав, що на Заході нібито “вже є розуміння, що санкції, що вводяться проти РФ, 6’ють і по їхніх інтересах, але рожеві окуляри не носимо, тиsк посuлюватиметься”.

Rate article